About Us

Návšteva a objednávky

About Us

Návšteva

Návšteva trvá 45 minút a začína sa vždy v celú hodinu. Pred vstupom je potrebné prezuť detičky  do prezuviek ktoré si prinesú a dospelým sú k dispozícií jednorazové návleky na obuv. V Soľnej jaskyni sa nachádza 8 polohovateľných ležadiel pre deti sú pripravené detské stoličky. Deti sa hrajú s pripravenými hračkami v detskom soľnom kútiku. Atmosféru dokresľuje relaxačná hudba a rôzna úroveň osvetlenia. Hudbu aj osvetlenie si môžu návštevníci zvoliť.

„Dbajte na prevenciu , niektoré choroby totižto nie je možné vyliečiť , ale môžete ich zmierniť.“ „45 minút v soľnej jaskyni sa vyrovná trojdňovému pobytu pri mori“

Cenník

Objednávky a prevádzkový čas

Vzhľadom k tomu, že kapacita Soľnej jaskyne je obmedzená, je vhodné si termín návštevy objednať. Môžete tak urobiť osobne, telefonicky, formou messengera, whatsapp alebo mailom. Soľná jaskyňa je otvorená každý pracovný deň v čase od 9.00 do 19.00 hod a v sobotu od 14.00 do 18.00. Ak si neželáte prítomnosť detí, uveďte to prosím pri objednávke. Pri Vašom príchode si môžete ďalej vybrať osvetlenie a hudbu (pre deti ponúkame rozprávky a detské pesničky). Na Vaše želanie vypneme (alebo zapneme) klimatizáciu.
Objednajte sa telefonicky

0902 335 684
About Us

Hygienické opatrenia

I keď prirodzené prostredie soľnej jaskyne je samo o sebe hypoalergické bez baktérií, soľná jaskyňa v RAJ zdravia je vybavená aj germicídnou lampou, ktoré po každej kúre prostredie dokonale prečistia a zbavia baktérií či akýchkoľvek mikroorganizmov.
O hygienickú nezávadnosť zariadenia sa pravidelnou údržbou stará jeho obsluha. Po každom sedení sa vykonáva dezinfekcia kresiel a predmetov, spúšťa sa gernicídna lampa pre zneškodnenie baktérii a vírusov.

Objednajte sa telefonicky
Soľná jaskyňa je otvorená každý pracovný deň v čase od 9.00 do 19.00 hod a v sobotu od 14.00 do 18.00.
0902 335 684
rezervácie: 0902 335 684